The best bookmaker bet365

Дървен материал от www.emsien3.com

1987-2016
GEÇMİŞTEN GELECEĞE GÜVENLE
..

Kadem Turizm; bünyesinde bulunan profesyonel kadrosu ile sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için, maddi değil manevi, iyi değil kusursuz hizmet sloganını kendisine düstur edinmiştir.

Bir marka olmak için hizmet ve özverinin ne kadar önemli olduğunun bilincinde olan Kadem Turizm, sizleri mübarek topraklardaki Hac ve Umre ibadetlerinizde rahat ettirebilmek için var gücü ile çalışacaktır.

Kadem Turizm, T.C. Turizm Bakanlığı’ndan onaylı A Grubu bir seyahat acentası olmasının yanında, TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) üyesi olup, yurt içi ve yurt dışı yolculuklarınız için uçak bileti temini hizmetide vermektedir.

 Kadem Turizm sürekli hizmet anlayışı ile yurt içi ve yurt dışında sizlere hep daha iyi hizmetler sunmak amacıyla sektöründe zirveyi ve müşteri memnuniyetine dayalı bir büyümeyi hedef edinmiştir.

Kadem Turizm olarak amacımız kalite, güven ve hizmet üçgenini hep ön planda tutmak, müşteri memnuniyetini arttırmak, mükemmelliği yakalamak, güvenilirliği koruyarak dinamik ve hızlı çalışma performansını azimle sürdürmek, yeniliklere açık sürekli bir gelişim içerisinde olmaktır.

Hedefimiz sürekli, kusursuz ve dürüst hizmet veren sektör kuruluşlarının önde gelenleri arasında yer almaktır.

.

     

Online bookmaker Romenia betwin365.webs.com